Шановні учасники освітнього процесу!

«В кожній людині сонце, тільки дайте йому світити»  /Сократ

Вас рада вітати психологічна служба Відокремленого структурного підрозділу “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України”.

Психологічна служба Відокремленого структурного підрозділу “Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України” працює у системі соціально-педагогічного патронажу та психологічного супроводу освітнього процесу.

Христина КУДРЯ – практичний психолог коледжу.

Педагогічний стаж роботи – 10 років.

Стаж роботи практичним психологом – 10 років.

Освіта – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Філософський факультет. Диплом магістра з відзнакою (2007-2012 рр.).

Спеціальність – «Психологія», кваліфікація – психолог, викладач.

Мар’яна ДУДКЕВИЧсоціальний педагог коледжу.

Педагогічний стаж роботи 6  років

Стаж роботи соціальним педагогом 1 рік

Освіта Прикарпатський національний університет  імені Василя Стефаника.Педагогічнийфакультет. Диплом магістра з відзнакою.(2010-2015 рр.)

Спеціальність «соціальна педагогіка», кваліфікація – «соціальний педагог, практичний психолог в закладах освіти, викладач соціальної педагогіки».

Психологічна служба коледжу в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», іншими законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Положенням про психологічну службу у системі освіти України, а також Положенням про психологічну службу Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України».

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА КОЛЕДЖУ ПРОПОНУЄ:

  • Підтримку
  • Порозуміння
  • Захист
  • Співчуття
  • Пошук виходу з будь-якої ситуації
  • Абсолютне прийняття
  • Обізнаність
  • Пізнання себе
  • Розуміння оточуючих

Види роботи:

  • діагностична;
  • консультативна;
  • корекційно-розвивальна;
  • психологічна просвіта;
  • профілактична;
  • захисна;
  • організаційно-методична

Принципи роботи:

  • конфіденційність;
  • толерантність;
  • відповідальність;
  • захист інтересів клієнта;
  • почуття емпатії;
  • партнерські відносини.

Дорослішання – це непростий період в житті будь-якої людини. Крім фізичних змін організму, відбуваються зміни і у морально-психологічному розвитку.

Підлітковий та юнацький вік завжди сповнений протиріч. Студент стикається з раніше невідомими йому суперечностями у взаєминах між людьми, в яких він губиться, він виявляє у собі почуття і потяги, перед якими є беззахисним.

У кожного з нас постійно виникають різні труднощі і ми можемо опинитися в непростій життєвій ситуації.

Не соромтеся звернутися особисто і поставити питання, яке Вас хвилює!

 

Наше завдання – допомогти розібратися в ситуації, що склалася і знайти оптимальне рішення.

В своїй діяльності дотримуємось певних істин:

ЖИТТЄВЕ КРЕДО: Aut inveniam viam, aut faciam/Або знайди дорогу, або проклади її сам.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО: Все виховання тримається на одному слові – “ЛЮБИ”/С.Соловейчук

Наша діяльність спрямована на формування гармонійно розвиненої, соціально й національно свідомої людини, наділеної глибокою громадянською відповідальністю, здатної до саморозвитку, самовдосконалення й самореалізації.

Практичний психолог та соціальний  педагог здійснюють діяльність  як у коледжі (психологічна просвіта, діагностична, консультативна, освітня  діяльність, обробка результатів досліджень тощо), так і за його межами (підготовка до проведення заходів, оформлення робочої документації, планування, звітність, робота  у  навчально-методичних та наукових центрах, громадських організаціях тощо).

Методична тема, над якою працюємо: «Формування у студентської молоді відповідальної та безпечної поведінки в ситуаціях ризику, навичок здорового способу життя та готовності до самореалізації».

 

І ще три речі, які ви маєте знати про психологічну службу коледжу!

  1. Якщо ти приходиш на консультацію до психолога – ТИ НЕ ПСИХ. Психолог і психіатр не одне і те ж.

Психолог відрізняється від психіатра, як безумний день від безумного дому. Лікар-психіатр – це спеціаліст в області лікування психічних захворювань (напр. шизофренія). Використовує переважно медикаментозні методи лікування (ліки, таблетки).

Психолог – спеціаліст, який консультує ЗДОРОВИХ людей у важких ситуаціях в різних сферах життя (проблеми в навчанні, сімейні відносини, відносини в колективі, відносини між батьками і дітьми, проблеми в спілкуванні, вибір життєвого шляху, саморозвиток, конфліктні ситуації і багато іншого).

  1. До психолога приходять НЕ ТІЛЬКИ слабкі і нерозумні люди, які самі не можуть вирішити свої проблеми.

До психолога звертається людина, яка хоче змінити свою поведінку, своє життя в ту чи іншу сторону і шукає гармонійний спосіб, ефективний шлях здійснення цих змін. Психолог – спеціаліст, який може допомогти знайти такий шлях, свій, унікальний для кожного. Якщо у вас болить зуб, ви ж не бачите чогось ненормального в тому, щоб звернутись до стоматолога?

  1. Якщо ти звертаєшся до психолога, то все, про що ви говорите, залишиться між вами.

Основне правило роботи психолога – конфіденційність. Це означає, що ніхто без вашої згоди не дізнається, з яким питанням ви звертались до нього, про зміст вашої з ним бесіди, або і взагалі про сам факт вашого звернення. Це ж стосується і результатів психологічного тестування. Про ваші конкретні результати знає тільки психолог.

У яких випадках звертатися до працівників психологічної служби?

Якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим.

Якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації.

Якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків.

І просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє…

Щоб побачити веселку, треба пережити дощ.

Пауло Коельо

Поширти допис у соц.мережах: