Новинки бібліотеки
Шановні користувачі!
Фонд бібліотеки поповнився новою художньою літературою.
Пропонуємо Вам ознайомитись з віртуальною виставкою нових надходжень, на якій представлено 23 джерела.
Можливо, це спонукає Вас прийти в бібліотеку, щоб взяти живу, цікаву книгу і отримати задоволення, прочитавши її.
Чекаємо на Вас у бібліотеці!!!
Гнатко Д.
Г56 Тінь аспида: роман /Дарина Гнатко. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2020. – 288 с.
Еллі здавалося, що Тимур – її доля. Він обіцяв їй розкішне життя в Йорданії. Та натомість виявився одним із торговців «живим товаром». Елла опинилася на чужині, у полоні в жорстокого та небезпечного Хасана. Випадково її помічає Мурат, племінник Хасана та його цілковита протилежність. Він миттю закохується в горду Українку, і про цю пристрасть дізнається одна з дружин Мурата – Фатіна. Відтепер Елла опиняється між двох вогнів… Беззахисна невільниця, життя якої нічого не варте. Мурат – її остання надія на порятунок. А вона – його остання надія на щастя…
Кузів Оксана
К 89 Мешти для Ганнусі / Оксана Кузів. – Львів: ЛА «Піраміда», 2020. – 224 с.
Життя, як млин: котре тре, розтирає на порох зерно, просіює крізь віячку, залишаючи лише найпотрібніше…
Отак і з людськими долями… І хто спромігся вирости здоровим душею, тому і сито-віячка не такі страшні, бо якщо кожен з нас і падає, то не кожному вдається встати, а коли кожен з нас і ламається, то не кожному вдається зростися, аби повноцінно жити…
Живі історії – як вібруючий нерв – почула, пережила, просіяла крізь власне сприйняття і записала для вас.
Усе життя вчимося жити…
Роздобудько Ірен
Р 64 Прилетіла ластівочка. Роман. / Ірен Роздобудько. – Київ: Нора-Друк, 2018. – 304 с.
Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він назвав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Caron of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?
Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві.
Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада.
У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.
Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора.
Шкляр Василь
Ш66 Тінь сови: роман /Василь Шкляр; передм. А. Куркова. – Харків : Книжковий Клуб « Клуб Сімейного Дозвілля», 2019. – 304с.
Любов та смуток часто ходять поруч… Коли стається біда, Степан заради коханої жінки жертвує найдорожчим. Смерть сильніша за кохання? Чи навпаки?.. Ця непідвладна часові «історія двох» надихає і дарує надію. Бо їхнє кохання перетворюється на легенду…
Цей роман – найгуманніший з усіх написаних Шклярем. Він і читається як класика, і легко роздає на «мудрі цитати» десятки речень. Він і навчає, і підказує, і втішає. Адже там, де є кохання і де є смерть, завжди з’являється Втішання. Втішання – це вияв мудрості.