Гурткова робота – невід’ємна частина освітнього процесу у коледжі, яка розвиває і формує загальні якості відповідно до вікових можливостей студентів, задовольняє психологічну потребу у спілкуванні та самовизначенні і вирішує проблеми дозвілля. Наші студенти, як і будь-які інші діти, не схожі один на одного, як за діапазоном та своєрідністю здібностей, так і за особистими характеристиками.
Аматорський театр “Браво” | |
Василь Іванович ГРИНЮК
Керівник, викладач циклової комісії гімнастики, освітнього компоненту ТіМ викладання спортивного танцю. Екс балетмейстер- постановник, та актор Івано-франківського, Хмельницького та Чернівецького драматичних театрів. |
В 2019 році, на базі коледжу фізичного , виховання був створений аматорський театр “Браво”, у складі викладачів та студентів коледжу, керівником якого є Василь Гринюк, який розпочав свою творчу діяльність з повноцінного виставою у жанрі комедія “Повний переворот” (на основі п’єси “Фараони), з якою аматорський театр мав неодноразові виступи , як на базі коледжу, так і з гастролями по територіальних громадах області, що й стало подальшим поштовхом до створення наступних театральних проєктів: ” Тарас говорить крізь віки”, “Дивна місіс Севідж”, “Там де ти – там твій народ” – ( біографічна історія С. Пушика),” Поезія за межами” (за підтримки УКФ, виконавці – люди з обмеженими фізичними можливостями та учасники театру “Браво” на основі п’єси “Аліса в країні див”. Учасника театру “Браво” є лауреатами “Гран-прі” всеукраїнського мистецького конкурсу “Мистецька мозаїка”, постійні учасники обласних та міських мистецьких заходів та театралізованих дійств. Наразі колектив обмежив свою творчу діяльність в зв’язку з несенням військової служби керівника колективу в ЗСУ.
Інструментальний гурток | |
Уляна Орестівна ШУМЕЛДА
Керівник |
Щороку студентський колектив коледжу поповнюється новими талантами, обдарованими постатями. Наше завдання – не загубити їх. Тому в коледжі створено інструментальний гурток. На цій посаді працює з 2014 року. Мета даного гуртка – знайти та розвинути в дітей творчі здібності, навчити та вдосконалити гри на музичних інструментах і тим самим заповнити їхні душі колоритною музикою. На заняттях інструментально гуртка найбільша увага приділяється досягненню якісної гри на музичних інструментах. Також на уроках виконуються вправи для вдосконалення техніки гри на інструментах (різноманітні гами, арпеджіо, пасажі тощо). Заняття гри на скрипці та сопілці проводяться під акомпанемент фортепіано. Завдання гуртка – розвивати артистичність, творчість, емоційність, вміння передавати художній образ музичного твору. Підбираючи музичний репертуар учням, обов’язково враховується і звертається увага на рівень їхньої підготовки. Студенти інструментального гуртка беруть активну участь в концертах, творчих звітах та інших заходах коледжу. Пріоритетними аспектами роботи інструментального гуртка є розвиток творчих здібностей студентів, формування у них почуття прекрасного та естетичних смаків, збагачення їхніх уявлень про мистецтво та духовного світу загалом.