Оголошення:
В коледжі проводиться набір на спеціальність 017 "Фізична культура і спорт" (на основі базової та повної загальної середньої освіти) та на спеціальность 242 "Туризм" (на основі базової загальної середньої освіти).  Запрошуємо всіх бажаючих для вступу в коледж.  Детальніше про вступ - ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.10. 2020 року
№ 1231 «Про призначення іменних стипендій Верховної ради України студентам закладів вищої освіти на 2020/2021 навчальний студентці групи 22-Б ПОВОВИЧ КАТЕРИНІ призначено на 2020/2021 навчальний рік іменну стипендію Верховної Ради України

 

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради від 19.12.2017 року № 784/894-р «Про затвердження Положення про призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам вищих навчальних закладів», пункту 4.17 Програми розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 роки, враховуючи рішення комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам вищих навчальних закладів (протокол засідання комісії із встановлення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам вищих навчальних закладів від 15.09.2020 року № 2) призначено стипендію голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради студентам коледжу: 
32 групи Єременку Артуру та 33 групи Мойсюк Христині.

 

Вітаємо студентів та бажаємо наснаги до нових звершень!

 

Дирекція коледжу


Шановний Михайле Йосиповичу!

   Прийміть слова глибокої шани і поваги з нагоди присвоєння Почесного звання "Заслужений працівник освіти України" та з нагоди Дня народження. 
   За роки сумлінної праці Ви здобули беззаперечний авторитет компетентного та досвідченого фахівця, мудрого і розсудливого керівника та щирого патріота своєї держави.
   Бажаємо, щоб це Досягнення додало Вам віри і натхнення. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі дають можливість реалізувати усі Ваші ідеї. 

   Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег! Хай і надалі буде плідною Ваша праця в ім'я розквіту незалежної України!
   З повагою 
директор коледжу Любомир ПАСІЧНЯК
 

Вітаємо з новим званням та Днем народження!


Вітаємо студентів коледжу


Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

З Днем знань


Вітаємо щиро із святом Державного прапора та Днем Незалежності України!
З Днем Незалежності України!

 


Шановні колеги!

Дирекція щиро вітає вас з визначним державним святом – річницею прийняття Конституції України!

Від щиирого серця ми бажаємо вам злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього. 

Зі святом вас, дорогі друзі!

З Днем Конституції України!

З Днем Конституції 


Шановний Любомире Васильовичу!

 

Вітаємо директора коледжу Любомира ПАСІЧНЯКА!

   Вітаємо з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії, стійкості духу, наснаги, нових ідей та реалізації планів. Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а будь-яка справа має позитивний результат!

   З повагою,  

колектив Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України

Вітаємо директора коледжу Любомира ПАСІЧНЯКА!


31.01.2020 року в актовій залі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України в урочистій атмосфері відбулося вручення дипломів ОС "магістр" спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" освітньої програми "Фітнес та рекреація".

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Зачитав наказ про присвоєння ОС "магістр", про присудження їм відповідної кваліфікації та про відрахування їх з навчального закладу у зв'язку з його завершенням. Директор коледжу, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України, кавалер ордена за заслуги ІІІ ступеня, магістр державного управління - Любомир ПАСІЧНЯК.

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Дипломи вручав Перший проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України. Доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор. Заслужений працівник фізичної культури і спорту України - Мирослав ДУТЧАК.

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Вітаємо вас з цією знаменною подією у вашому житті, бажаємо вам великих трудових успіхів, сімейного добробуту та благого процвітання нашої України.


З Новим Роком та Різдвом Христовим!


ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю Вас з Міжнародним днем студента!

Бажаю Вам яскравого студентського життя, незгасної тяги до пізнання світу, нових відкриттів, світлих надій, добрих товаришів і прекрасного настрою.

Хай кожен день веде Вас до нових перемог, нехай завжди буде стимул для творчості, успішного навчання та змістовного дозвілля!

Добра, миру Вам та світлих життєвих вершин!

Директор коледжу                                                 Любомир ПАСІЧНЯК

З Днем студента!


Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 Вперед

Приєднюйся до нас!

Контактна інформація:

76026, м.Івано-Франківськ,

вул.Гетьмана Мазепи, 142А

тел.: (0342) 53-93-60

(0342) 54-40-15


(068) 852 19 90 - пр. комісія

(066) 068 81 50 - пр. комісія


(0342) 54-03-38 (басейн)

+38 (098) 061-28-12 (басейн)


тел.факс (0342) 53-93-60

e-mail: fizkol@ukr.net

skype: fizkol1940

Опитування

Оцініть наш сайт
Добре
Непогано
Нормально
Погано


Всього на сайті: 4
Користувачів: 0
Гостей: 4