Оголошення:
В коледжі проводиться набір на спеціальність 017 "Фізична культура і спорт" (на основі базової та повної загальної середньої освіти) та на спеціальность 242 "Туризм" (на основі базової загальної середньої освіти).  Запрошуємо всіх бажаючих для вступу в коледж.  Детальніше про вступ - ДЛЯ ВСТУПНИКІВ
СПИСОК БРИГАД
Практика у закладах повної загальної освіти зі здобувачами освіти 1 курсу освітнього ступеня бакалавр денного відділення в період з 18.01 по 19.02.2021 року

Список бригад на практику 1 курсу

 
Переглянути відео за цим посиланням: https://www.facebook.com/600972896910691/posts/1375830616091578/?vh=e

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://fb.watch/2Jf_2qRocO/


Шановні студенти та працівники коледжу!

Запрошуємо Вас відвідати нашу бібліотеку та ознайомитись з новинками літератури:

Світлана Талан - письменниця, яка вірить у непереможну силу кохання. Її романи - це спроба подивитися очима своїх героїв на життя, відносини у сім'ї та суспільстві.

Новинки цікавої літератури в бібліотеці


Василь Шкляр - український письменник, один із найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників. Історичне минуле України. А чи цікаве воно тобі, дорогий читачу?

Новинки цікавої літератури в бібліотеці

 Наталія Гурницька. Львів - його вузькі вулички, гамірні натовпи, красива архітектура та казкова атмосфера старого міста. Львівська кава... А ще кохання у Львові - красиве та вічне.

Новинки цікавої літератури в бібліотеці

 Нехай Ваш настрій буде позитивним, а прочитані книги цікавими!


Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів   Розклад консультацій та екзаменів


З метою виховання у підростаючого покоління почуття гордості за свій народ, любові до історії рідного краю та її видатних особистостей 23.11.2020р. було проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка.

Це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до когорти шанувальників творчості Великого Кобзаря.
14 студентів взяли участь у конкурсі онлайн. Вони виконали завдання, що сприяли розкриттю мовних знань, практичних навичок, творчих здібностей і дали можливість ще раз звернутися до поетичного спадку Т.Г. Шевченка, піднести престиж української мови й літератури в молодого покоління.

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка   Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Г. Шевченка

 

 


ШАНОВНИЙ ЄВГЕНІЮ ВІКТОРОВИЧУ!

 

    Колектив Коледжу сердечно вітає Вас з Днем народження! 

   Прийміть наші найтепліші слова поваги та вдячності за невтомну щоденну працю задля розвитку освітньої галузі рідної країни, підняття престижу інтелектуальної праці, утвердження здорового способу життя та досягнення яскравих перемог українського спорту.

   Бажаємо Вам міцного, як вода з чистих карпатських джерел, здоров’я, невичерпної творчої наснаги, нових наукових здобутків та світлих життєвих вершин.

Щиро зичимо Вам добра і життєдайної сили у благородній праці для становлення демократичних цінностей, європейських стандартів освіти, процвітання незалежної України. МНОГАЯ ЛІТ!

                                                                             Директор Любомир ПАСІЧНЯК 

Вітаємо з днем народження ректора Національного університету

 


Карантин вихідного дня вніс корективи в наші плани, але не вплинув на їх реалізацію.
Вечір п'ятниці був інтенсивним: розбирали і повторювали основні засади порятунку на воді.
Тренуватися і тренуватися; вчимося самі і готуємо навчальні програми для волонтерів мережі .
 
Продовження співпраці з Гірським рятувальним центром   Продовження співпраці з Гірським рятувальним центром   Продовження співпраці з Гірським рятувальним центром   Продовження співпраці з Гірським рятувальним центром

21 листопада 2020 року День Гідності та Свободи.
Щиро вітаю Вас, шановні друзі! 
Незламного духу, міцного здоров'я, мирного неба, нових перемог.
Пам'ятаймо про тих, хто віддав своє життя за незалежність України.
Будьмо вільними та гідними!

Слава Україні!
Директор коледжу Любомир Пасічняк

18 листопада 2020 року у коледжі відбувся перший етап XXI Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика, у якому взяли участь студенти першого та другого курсів.


У зв’язку з карантинними обмеженнями захід проводився в онлайн-режимі.

Переможці братимуть участь у наступному етапі Конкурсу.


Шануємо українське слово   Шануємо українське слово

 Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 98 Вперед

Приєднюйся до нас!

Контактна інформація:

76026, м.Івано-Франківськ,

вул.Гетьмана Мазепи, 142А

тел.: (0342) 53-93-60

(0342) 54-40-15


(068) 852 19 90 - пр. комісія

(066) 068 81 50 - пр. комісія


(0342) 54-03-38 (басейн)

+38 (098) 061-28-12 (басейн)


тел.факс (0342) 53-93-60

e-mail: fizkol@ukr.net

skype: fizkol1940

Опитування

Чи потрібне онлайн радіо на сайті?
Так
Ні
Без різниці..я і так його не слухаю


Всього на сайті: 5
Користувачів: 0
Гостей: 5