Оголошення:
Для бажаючих відкрито плавальний басейн, дорослі - 50 грн, відвідувачі до 12 років - 40 грн.  Можливий запис як особистий, так і від організації.  Тел (0342) 54-03-38, 0980612812  Прейскурант усіх платних послуг

Вже Склалась гарна традиція щороку відвідувати фітнес клуб "Альянс" студентами коледжу.

Провели екскурсію по клубу найкращі тренери закладу та керуюча клубу. Показали новітні тренажери та дали спробувати студентам відчути іх в роботі. Цей фітнес клуб є одним з найкращих в області щодо надання фітнес-послуг. В цьому клубі працюють також випускники коледжу.

Екскурсія по фітнес клубу Альянс   Екскурсія по фітнес клубу Альянс   Екскурсія по фітнес клубу Альянс   Екскурсія по фітнес клубу Альянс


14.11.2018

Ф У Т З А Л

13 листопада у легкоатлетичному манежі коледжу відбулася перша історична зустріч з футзалу між командою викладачів ІФКФВ НУФВСУ та збірною командою магістрів факультету здоров’я, фізичного виховання та туризму Національного університету фізичного виховання і спорту України, які навчаються на базі нашого навчального закладу.

На гру команди вийшли у таких складах:

Викладачі коледжу: Андрій Сем’янчук (воротар), Роман Москалик, Павло Попович, Петро Данилюк, Роман Дмитрів, Віталій Павляшик, Олег Озарко, Володимир Федорюк, Володимир Довзій (капітан).

За збірну команду магістрів виступали студенти групи 1МЗ-ФВ3 (спеціальність – Фізичне виховання) Харів Микола, Геник Василь, Тимощук Андрій, Лаврович Олександр (фізорг групи) та студенти 1МЗ-ЗФ3 (спеціальність – Фітнес та рекреація): Ківнюк Роман, Радульський Володимир, Чемерейко Олег (фізорг групи, капітан команди).

У першому таймі команда магістрів мала незначну перевагу. Тричі влучними ударами відзначилися Василь Геник, Володимир Радульський, Олег Чемерейко.

Друга половина гри була вже за командою викладачів. Вони домінували на майданчику, постійно створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Голкіперу Миколі Харіву довелося тричі витягувати м’яч із сітки воріт після ударів Романа Москалика, Романа Дмитріва та Петра Данилюка.

Єдиний гол, забитий у другому таймі Василем Геником, приніс команді магістрів перемогу з мінімальним рахунком 4:3.

Слід відзначити правильні настанови своїм однокурсникам Миколи Микитюка, студента групи 1МЗ-ФВ3, гравця івано-франківського «Урагану» та підтримку дівчат-магістрів і куратора групи 1МЗ-ФВ3 Соверди Ірини Юріївни.

До слова, це перша поразка викладачів коледжу у подібних матчах з футзалу за останні п’ять років.

Ф У Т З А Л   Ф У Т З А Л 

Ф У Т З А Л   Ф У Т З А Л


12.11.2018

Вітаємо!

Вітаємо!

Іванюка І. за зайняте ІІІ місце (Кубок Європи з тхеквондо серед юніорів)

Соловея В. - І місце (Кубок України з тхеквондо)

Дем'янчук А. - І місце (Чемпіонат України з кікбоксингу серед школярів)


Вітаємо команду Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, учасника Студентської баскетбольної Ліги, з вдалим початком України сезону 2018-2019 року – з переконливою перемогою над командою Прикарпатського національногоуніверситету ім.В.Стефаника! 

ПРИХОДЬТЕ ПІДТРИМУВАТИ НАШУ СТУДЕНТСЬКУ КОМАНДУ! 

Наступна гра відбудеться з командою Національного університету нафти і газу на наступному тижні. 

Слідкуйте за оголошенням!

Вітаємо команду Івано-Франківського коледжу фізичного виховання   Вітаємо команду Івано-Франківського коледжу фізичного виховання


29.10.2018

Вітаємо!

Вітаємо, Фудорківа Руслана (12-Б група) та Крисюк Вікторію (21-Б) група, які вибороли срібні медалі в чемпіонаті України з кросу (естафета)

23 жовтня в читальному залі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулося перше теоретичне заняття слухачів за Програмою «С» диплом ФФУ згідно Тренерської конвенції УЄФА.

Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ   Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ   Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ   Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ

Слід відзначити тісну співпрацю Технічного департаменту ІФФФ із Івано-Франківським коледжем фізичного виховання у проведенні навчання тренерів дитячо-юнацького та масового футболу за Програмою «С» диплому ФФУ. В рамках угоди про співпрацю велика частина лекційних, а також практичних занять відбудеться саме на базі вказаного вище навчального закладу.

Перше лекційне заняття розпочалось із вступного слова керівника курсів, заступника голови ІФФФ Миколи Васильківа та директора коледжу Любомира Пасічняка. Після цього майбутні тренери прослухали лекції, на яких отримали інформацію щодо, власне, «С» диплому в сучасній європейській футбольній практиці, а також дізналися про рекомендації з планування тренерської діяльності. 

Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ   Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ   Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ   Перше заняття слухачів  за Програмою «С» диплом ФФУ

Всього отримати тренерський диплом категорії «С» виявили бажання 25 слухачів, серед яких як відомі діючі футболісти, так і ті, хто вперше так близько пізнає всі тонкощі тренерського фаху, а також викладач та два студенти нашого коледжу.

Наступне лекційне заняття за Програмою «С» диплому ФФУ відбудеться 2листопада о 11.00 годині в приміщенні читального залу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання (навчальний корпус, 2-й поверх).


18 жовтня 2018 року на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відбулося засідання методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області на тему: «Гуманізація навчально-виховного процесу як засіб запобігання правопорушень здобувачів освіти». Профілактика правопорушень серед молоді на сьогоднішній день – це велике державне питання. Досвід показує, що увага до цього питання невипадкова, адже статистика свідчить, що кількість злочинів та протиправних дій, які були вчинені неповнолітніми постійно зростає. Тому гуманізація навчально-виховного процесу в освітніх закладах слід реалізовувати в тісній співпраці практичного психолога та соціального педагога з релігійними закладами, медичними, юридичними та соціального захисту населення.
Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи
В засідання прийняли участь 17 заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ р.а. області, Дяків Оксана Володимирівна – головний спеціаліст відділу професійно-технічної, вищої освіти і науки управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління національної поліції Івано-Франківської області підполковник поліції Бойчук Алла Володимирівна.
З привітальним словом перед учасниками засідання виступив директор коледжу Пасічняк Любомир Васильович з презентацією навчально-виховної та спортивної роботи навчального закладу. 
   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи0
Важливе місце в засіданні методичного об’єднання мало опрацювання нормативних документів щодо організації виховного процесу у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області. Оксана Дяків разом з заступником директора з виховної роботи Івано-Франківського коледжу фізичного виховання зупинились на примірному переліку документів щодо організації виховного процесу у ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.
   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи
Учасники засідання разом з директором департаменту освіти. науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктором Кімаковичем та з заступником директора даператменту, начальником управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Ігорме Гаврилюком прийняли участь в презентації книги Михайла Вереса «Ті, що двигають націю».
   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи   Методичне об'єднання заступників директорів з виховної роботи
Обласне методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи висловлюють щирі слова вдячності директору коледжу Пасічняку Любомиру Васильовичу та всьому педагогічному колективу навчального закладу за високій рівень підготовки проведення засідання.

У теплі сонячні жовтневі вихідні у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбувся профорієнтаційний баскетбольний турнір, присвячений чудовому святу – Дню вчителя, педагога, тренера. Спортивний захід був організований Баскетбольною академією ГО «БК «Говерла», вихованці якої є студентами нашого навчального закладу.

Участь у баскетбольному турнірі прийняли юнаки 2004-2005р.н. з міст Івано-Франківська, Богородчан, Калуша, Коломиї, майбутні абітурієнти Івано-Франківського коледжу фізичного виховання, яким спортивне свято запам’ятається справжнім професійним рівнем організації змагань та суддівського обслуговування в одному з найкращих в Україні спортивному залі

Програма свята, окрім напружених баскетбольних двобоїв між командами, передбачала також конкурси штрафних та 3-х очкових кидків, баскетболні естафети. На урочистому закритті переможцiв очикувало нагородження кубками, медалями та солодкими призами.

Профорієнтаційний баскетбольний турнір   Профорієнтаційний баскетбольний турнір


ШАНОВНИЙ РОМАНЕ!

 

Викладацький та студентський колективи Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України вітають Тебе з успішним дебютом у складі Національної збірної команди України з футболу.

Щиро раді за Тебе, випускника нашого коледжу 2017 року, та збірну команду країни за ту перемогу в груповому турнірі ліги Б Ліги націй сезону 2018/19, яку Ви подарували вчора всій Україні у матчі зі збірною Чехії. Перемогу, яку так потребує сьогодні Україна для згуртування нації в такі нелегкі часи випробувань.

Зичимо Тобі і всій футбольній збірній України успіхів у досягненні футбольних вершин Європи та світу.

Дебют випускника коледжуДебют випускника коледжу 

З повагою та вдячністю від імені колективу закладу

 

Директор коледжу Л.Пасічняк


Любомир Пасічняк: Ми всі громадяни однієї держави, тому нас не можна ділити

Богдан БІЛЕЦЬКИЙ 

Коледж з олімпійським характером

Один із найстаріших навчальних закладів не лише в області, а й в Україні — Івано-Франківський коледж фізичного виховання (колишній технікум) Київського національного університету фізичного виховання і спорту мав і має добру спортивну славу. За 78 років у його стінах підготували сотні чемпіонів і призерів України, Європи та світу, висококваліфікованих педагогів і тренерів. Їхні імена були добре відомі в колишньому СРСР, а тепер — і в незалежній Україні. Уже дев’ять років цей навчальний заклад очолює заслужений тренер України з боксу, заслужений працівник фізичної культури і спорту, кавалер ордена «За заслуги III ступеня» Любомир Пасічняк. У серпні ц. р. відбулися чергові вибори директора коледжу, і Любомира Пасічняка одноголосно знову обрали на п’ятирічний термін.

 

Не стоять на місці

 

— Пане Любомире, я колись брав у Вас інтерв’ю — Ви розповідали про славну історію технікуму-коледжу, про навчальний процес, підготовку фізкультурних і спортивних кадрів, співпрацю з Київським національним університетом фізичного виховання і спорту. Попри все, наскільки я знаю, матеріально-технічна база у вашому коледжі одна з найкращих у Західній Україні.

 — Це справді так. В одному місці зосереджено стільки спортивних залів, що вони забезпечують всі спеціалізації. Незважаючи на проблеми в економіці, база розвивається. Жодного дня не стоїмо на місці — вводимо щось нове й нове. Візьмімо хоча б спортивний манеж, який було збудовано ще за радянських часів. Поступово ми його реконструювали, вдосконалили, а тепер, як сказали збірники України з волейболу, такої споруди за своєю аурою та зручностями вони ще не бачили. Торік за кошти обласного бюджету встановили вже третій майданчик зі штучним покриттям.

 

  

Перемагають і стають призерами олімпіад

 

— А як з матеріально-технічним забезпеченням навчального процесу? і, найголовніше, які можливості це відкриває перед вашими вихованцями та наскільки активно їх використовують студенти?

 

— Придбано боксерський ринг, борцівський килим, гімнастичний килим. Кожна спеціалізація має свій зал, своє обладнання, у всіх аудиторіях є великий телевізор. Викладач вставляє флешку — і все, що колись крейдою малювалося на дошці, тепер студенти бачать на екрані, всюди комп’ютери. Ми відновили актовий зал, кажуть, що це малий камерний зал, де повністю поміняно озвучення, інтер’єр, розширено сцену. Це відповідно впливає на результати у навчанні.

 

Хто міг колись подумати, що студенти коледжу фізичного виховання перемагатимуть та ставатимуть призерами обласних олімпіад з хімії, української мови і літератури, біології?! Два роки поспіль ми або перші, або здобуваємо призові місця. Ми стали переможцями всеукраїнського конкурсу з драматургії «Весняна хвиля» в Києві, наші викладачі очолюють обласні методичні об’єднання з біології та заступників директорів з виховної роботи і бухгалтерського обліку, беруть участь у всіх засіданнях, які проводить інститут післядипломної освіти. Викладацький склад — це 40 викладачів-методистів, 14 кандидатів наук, 4 заслужені тренери України, 4 заслужені працівники фізичної культури і спорту, є ще заслужений вчитель України та заслужений лікар України. Як бачите, навчальний заклад потужний, студенти активні, зокрема в усіх заходах, що проводяться в області і стосуються освіти. У нас розвинуте студентське самоврядування, діяльні студентський профком і студентський парламент. Студенти входять до складу педагогічної ради. Між студентами і адміністрацією — тісна співпраця. У них багато пропозицій, тож намагаємося їх втілити в життя.

 

І ще одне дуже важливе досягнення. Торік уперше на базі коледжу відкрито відділення магістратури з наших випускників, які вступили до Київського національного університету фізичної культури і спорту. Торік було 14 студентів, а нинішнього року їх уже 32. Маємо дві повні групи магістрів. Фактично студенти, не виходячи зі стін нашого навчального закладу, здобувають повну вищу освіту. Університет по черзі відряджає в коледж професорів, які читають лекції магістрам і заодно бакалаврам. інколи лекції читають люди, яких знає весь світ і які своїми науковими працями підкорили міжнародну

 

аудиторію. Отримати інформацію з вуст таких знаменитостей багато варте. До речі, праці професорів університету публікують у 48 країнах світу.

  

Є над чим працювати

 

— Авторитет навчального закладу значною мірою залежить від доброякісної вступної кампанії. Як вона пройшла нинішнього року?

 

— Побоювалися, що буде недобір студентів, що не виконаємо державного замовлення. Цього не сталося, в підсумку на одне державне місце претендувало 1,4 особи. Традиційно протягом багатьох років пальму першості утримує спеціалізація футбол. Далі йдуть бокс, волейбол, боротьба, трохи здали позиції теніс і гімнастика. Сподівалися, що буде більше абітурієнтів на спеціалізацію легка атлетика. А це означає, що нам є над чим працювати.

 

— А скільки в коледжі спеціалізацій?

 

— Як і було — 14.

 

— Згідно з новим Законом України про вищу освіту, такі навчальні заклади, як ваш коледж, можуть опинитися, образно кажучи, в підвішеному станіѕ

 

— У Міністерстві поки що не можуть знайти відповідної ніші для коледжів. Думаю, що в країні розуміють, що без такої ланки освіта дуже збідніє. Вважаю, все нормалізується, а ми далі працюватимемо на свій імідж. За останній рік ми пройшли акредитацію, яка дає право готувати молодших спеціалістів і бакалаврів. Маємо ліцензії до 2026 року. Їх тепер можна забрати тільки за якесь грубе порушення. Сподіваюся, що такого не станеться.

 

Великі перспективи

 

— Пане Любомире, Ви з оптимізмом дивитеся в майбутнє. А які маєте задуми, плани?

 

— Після останньої серпневої звітно-виборної конференції коледж окреслив план дій на п’ятиріччя. А першою сходинкою буде 2020-й, коли наш навчальний заклад відзначатиме 80-річчя від дня свого заснування. До ювілею плануємо провести низку заходів ще у цьому і в наступних роках. Зокрема разом з Київським національним університетом фізичного виховання і спорту, Львівським університетом фізичного виховання і спорту та Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника проведемо спільну наукову конференцію. Великі плани маємо щодо поліпшення матеріально-технічної бази. Зокрема маємо намір зробити капітальний ремонт легкоатлетичного манежу з добудовою. Оновимо фасад та перекриємо дах навчального закладу.

 

Плануємо реконструювати і наш стадіон. Також маємо намір укласти угоду з Прикарпатським університетом про спільне використання матеріально-технічної бази. У них — стадіон, а у нас — легкоатлетичний манеж і басейн. Це дасть хороший поштовх до розвитку спорту як в університеті, так і в коледжі. Думаємо зробити капітальний ремонт гуртожитку. Нині «гуртожиток» — це  щось радянське, застаріле. А треба не просто жити гуртом, а жити у своєму домі. На базі дев’ятого класу з жовтня починаємо працювати над відкриттям спеціалізації зі спортивного туризму. Тим паче, що така кафедра є в Прикарпатському національному університеті.

  

Що буде з фінансуванням?

 

— Ви колись казали, що з 1 січня 2018 року всі коледжі області фінансуватимуть з обласного чи міського бюджетів. З одного боку, мовляв, добре, а з другого, — це великий ризик. Бо якщо 17 навчальних закладів, які діють в Івано-Франківську, внесуть в якийсь із цих бюджетів, то він просто може не витримати фінансового навантаження. Можуть виникнути проблеми з виплатою зарплат (фізкультурний коледж і надалі без затримки фінансує Міністерство освіти і науки. — Авт.). А в коледжі ще є спортивна база, він мусить розраховуватися за великий обсяг комунальних послуг...

 

— Я від своїх слів не відмовляюся. У принципі місцеві органи влади готові взяти нас на свій бюджет. Наразі в Україні залишився єдиний однопрофільний навчальний заклад — коледж фізичного виховання. Ми не готуємо юристів чи адвокатів, ми готуємо тих фахівців, які означені нашою назвою. Єдиний навчальний заклад такого профілю.

 

— Але в Україні є ще такий коледж у Кам’янську Дніпропетровської областіѕ

 

— Якщо у нас 964 студенти, то в Кам’янську лише понад 300. Перейшовши на місцевий бюджет, там не виконали державного замовлення. Через місцеве фінансування заборонили складати іспити абітурієнтам з інших областей, а у нашому коледжі вчаться студенти з Донецька, Луганська, Сумщини, Одещини і т. д. Думаю, якщо б так сталося у нас, тобто були вимушені перейти на фінансування з місцевого бюджету, то наша влада такого не вчинила б. Я насамперед враховую її прогресивне мислення. Обов’язково знайшовся б якийсь вихід із важкого становища. і в нас є відповідні пропозиції: наприклад, чотири-п’ять областей західного регіону могли б укласти між собою спільну угоду. Адже не тільки зі Львова приїжджають вчитися до Івано-Франківська, а й іванофранківці хочуть вчитися в місті Лева. Ми всі — громадяни однієї держави, тому нас не можна ділити.

Інтерв'ю Л. Пасічняка в газеті Галичина.


Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 75 Вперед

Приєднюйся до нас!

Контактна інформація:

76026, м.Івано-Франківськ,

вул.Гетьмана Мазепи, 142А

тел.: (0342) 53-93-60

(0342) 54-40-15

(0342) 73-24-83 (пр. комісія)

(0342) 54-03-38 (басейн)

+38 (098) 061-28-12 (басейн)

тел.факс (0342) 53-93-60

e-mail: fizkol@ukr.net

skype: fizkol1940

Опитування

Якою пошуковою системою Ви користуєтесь ?
Google
Yandex
Mail
Rambler
Yahoo


Всього на сайті: 3
Користувачів: 0
Гостей: 3