Оголошення:
Для бажаючих відкрито плавальний басейн, дорослі - 50 грн, відвідувачі до 12 років - 40 грн.  Можливий запис як особистий, так і від організації.  Тел (0342) 54-03-38, 0980612812  Прейскурант усіх платних послуг
15.02.2019

Робочий візит директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова

Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України є одним із найдавніших навчальних закладів України, що готує фахівців галузі фізичного виховання і спорту. Матеріально-технічна база коледжу є однією з найкращих в Україні серед вищих навчальних закладів такого профілю.

Робочий візит  директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова   Робочий візит  директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова

До послуг студентів і викладачів навчально-лабораторний корпус, гімнастичний зал, великий плавальний басейн, легкоатлетичний манеж, зали боротьби, важкої атлетики, боксу, футбольне поле, відкриті спортивні майданчики зі синтетичним покриттям. Тут постійно проводяться різноманітні спортивні змагання, в тому числі й міжнародні за участю збірних країн.

На днях у коледжі в рамках робочої поїздки побував директор Департаменту атестації наукових кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов. Метою приїзду працівника Міністерства було вивчення стану доступності людей з обмеженими потребами до спортивних споруд та навчального корпусу коледжу.

Робочий візит  директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова   Робочий візит  директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова

Після детального ознайомлення Андрій Шевцов відзначив, що на сьогоднішній день Івано-Франківський коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України відповідає всім вимогам щодо доступності людей з особливими потребами.

Крім того, директор департаменту провів робочу нараду за участю керівництва та працівників коледжу, на якій розповів про проблеми та шляхи їх вирішення, адаптування та реабілітації студентів з особливими потребами у навчальних закладах України, відповів на численні запитання присутніх. На цій нараді виступив директор коледжу Любомир Пасічняк. До речі, випускники коледжу Надія Стефурак і Світлана Куделя були учасниками зимових та літніх параолімпійських ігор.

Робочий візит  директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова   Робочий візит  директора департаменту ліцензування Андрія Шевцова

Андрій Шевцов також взяв участь і виступив перед учасниками «Круглого столу» (керівники провідних навчальних закладів України) з проблем підготовки фахівців галузі фізичної культури і спорту, який проходив у ці дня в коледжі.

Шановний відвідувач, Ви зайши на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуєм Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм логіном.

Коментарі:

Залишити коментар

Приєднюйся до нас!

Контактна інформація:

76026, м.Івано-Франківськ,

вул.Гетьмана Мазепи, 142А

тел.: (0342) 53-93-60

(0342) 54-40-15

(0342) 73-24-83 (пр. комісія)

(0342) 54-03-38 (басейн)

+38 (098) 061-28-12 (басейн)

тел.факс (0342) 53-93-60

e-mail: fizkol@ukr.net

skype: fizkol1940

Опитування

Ваш улюблений вид спорту?
Бокс
Боротьба
Футбол
Волейбол
Баскетбол
Теніс
Плавання
Важка атлетика
Легка атлетика
Східні єдиноборства
Лижний спорт


Всього на сайті: 1
Користувачів: 0
Гостей: 1