Оголошення:
Для бажаючих відкрито плавальний басейн, дорослі - 50 грн, відвідувачі до 12 років - 40 грн.  Можливий запис як особистий, так і від організації.  Тел (0342) 54-03-38, 0980612812  Прейскурант усіх платних послуг
7.02.2019

Урочисте вручення дипломів магістрам

07.02.2019 року в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України в урочистій атмосфері відбулося перше вручення дипломів ОС "магістр" спеціальності 017 "Фізична культура і спорт" освітньої програми "Фітнес та рекреація". 

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Зачитав наказ про присвоєння ОС "магістр", про присудження їм відповідної кваліфікації та про відрахування їх з навчального закладу у зв'язку з його завершенням. Перший проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України; Доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор; Академік Української академії наук; Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Дутчак Мирослав Васильович
Дипломи вручав Ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України; Голова Комісії Національного олімпійського комітету України «Спорт та навколишнє середовище»; Президент Спортивної студентської спілки України; Голова секції з фізичної культуриі спорту Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України; Почесний академік Національної академії педагогічних наук України; Доктор економічних наук, професор; Заслужений економіст України - Імас Євгеній Вікторович. 

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Зі словами вітання до усіх присутніх звернулися Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради - Василь Гладій. Голова Постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради - Микола Палійчук. Міський голова Івано-Франківська - Руслан Марцінків. Начальник управління спорту Івано-Франківської ОДА - Орест Оклієвич, Директор Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України - Любомир Пасічняк.

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Також Коледж відвідала делегація провідних фахівців фізичного виховання і спорту з метою обміну досвідом з підготовки фахівців галузі фізичної культури і спорту.

Урочисте вручення дипломів магістрам   Урочисте вручення дипломів магістрам

Щиро вітаємо випускників із отриманням дипломів магістра. Бажаємо подальших успішних кроків професійного кар'єрного росту, плідної співпраці із Коледжем та реалізації усіх задумів!!! Вітаємо!!! 

Шановний відвідувач, Ви зайши на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуєм Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм логіном.

Коментарі:

Залишити коментар

Приєднюйся до нас!

Контактна інформація:

76026, м.Івано-Франківськ,

вул.Гетьмана Мазепи, 142А

тел.: (0342) 53-93-60

(0342) 54-40-15

(0342) 73-24-83 (пр. комісія)

(0342) 54-03-38 (басейн)

+38 (098) 061-28-12 (басейн)

тел.факс (0342) 53-93-60

e-mail: fizkol@ukr.net

skype: fizkol1940

Опитування

Ваш улюблений вид спорту?
Бокс
Боротьба
Футбол
Волейбол
Баскетбол
Теніс
Плавання
Важка атлетика
Легка атлетика
Східні єдиноборства
Лижний спорт


Всього на сайті: 1
Користувачів: 0
Гостей: 1