Для бажаючих відкрито плавальний басейн, дорослі - 50 грн, відвідувачі до 12 років - 40 грн.  Можливий запис як особистий, так і від організації.  Тел (0342) 54-03-38, 0980612812  Прейскурант усіх платних послуг
14.11.2018

Ф У Т З А Л

13 листопада у легкоатлетичному манежі коледжу відбулася перша історична зустріч з футзалу між командою викладачів ІФКФВ НУФВСУ та збірною командою магістрів факультету здоров’я, фізичного виховання та туризму Національного університету фізичного виховання і спорту України, які навчаються на базі нашого навчального закладу.

На гру команди вийшли у таких складах:

Викладачі коледжу: Андрій Сем’янчук (воротар), Роман Москалик, Павло Попович, Петро Данилюк, Роман Дмитрів, Віталій Павляшик, Олег Озарко, Володимир Федорюк, Володимир Довзій (капітан).

За збірну команду магістрів виступали студенти групи 1МЗ-ФВ3 (спеціальність – Фізичне виховання) Харів Микола, Геник Василь, Тимощук Андрій, Лаврович Олександр (фізорг групи) та студенти 1МЗ-ЗФ3 (спеціальність – Фітнес та рекреація): Ківнюк Роман, Радульський Володимир, Чемерейко Олег (фізорг групи, капітан команди).

У першому таймі команда магістрів мала незначну перевагу. Тричі влучними ударами відзначилися Василь Геник, Володимир Радульський, Олег Чемерейко.

Друга половина гри була вже за командою викладачів. Вони домінували на майданчику, постійно створювали небезпечні моменти біля воріт суперника. Голкіперу Миколі Харіву довелося тричі витягувати м’яч із сітки воріт після ударів Романа Москалика, Романа Дмитріва та Петра Данилюка.

Єдиний гол, забитий у другому таймі Василем Геником, приніс команді магістрів перемогу з мінімальним рахунком 4:3.

Слід відзначити правильні настанови своїм однокурсникам Миколи Микитюка, студента групи 1МЗ-ФВ3, гравця івано-франківського «Урагану» та підтримку дівчат-магістрів і куратора групи 1МЗ-ФВ3 Соверди Ірини Юріївни.

До слова, це перша поразка викладачів коледжу у подібних матчах з футзалу за останні п’ять років.